Ve školce je nově zavedena komunikace „rodič-učitelka“

Od 1.9.2024 je ve školce je nově zavedena komunikace „rodič-učitelka“.

Každá třída má vlastní telefonní číslo pro případ důležitých informací, které se týkají dětí.

• tř.Berušky  –  778 466 215
  • tř.Sluníčka –  778 466 216
  • tř.Pastelky   –  778 466 217
  • tř.Motýlci   –   778 466 218
  • V případě nutnosti můžete omluvu vyřešit také zavoláním na číslo dané třídy v době od 7:00 do 7: 30, upřednostňujeme však sms či zavolání do ŠJ či přes systém stravování(paní učitelky v průběhu rána přebírají děti, přijímají informace od rodičů a může se stát, že nestihnou telefon zvednout).
  • V případě, že potřebujete kontaktovat paní učitelku (např. nahlásit v průběhu dopoledne neplánované vyzvednutí dítěte po obědě, výjimečné zpoždění při vyzvedávání dítěte např. z důvodu uvíznutí v dopravě, apod.), využijte opět telefonní číslo třídy, do které dítě dochází.
  • V případě, že máte děti na více třídách, omlouvejte prosím každé zvlášť.
  • Omlouvání prostřednictvím pevné linky či v systému stravování nadále zůstává !!!
  • Telefon na ředitelku MŠ ani e-mail není možné pro omluvy dětí využívat

Další využití telefonních čísel

• Preferujeme sms,při práci s dětmi nemohou vždy paní učitelky zajistit zvednutí telefonu (nejdůležitější je pro nás bezpečnost vašich dětí). Pokud je nutný telefonní kontakt a nepodaří se Vám dovolat, napište sms, paní učitelka se Vám ozve zpět v nejbližším možném termínu.

Pevná linka

• Pevná linka zůstává dále v provozu, dovoláte se pouze v případě, že budu v danou chvíli v kanceláři.
  • V případě, že Vás bude někdo ze zaměstnanců MŠ potřebovat kontaktovat, bude volat z pevné linky či mobilního čísla dané třídy.
    Prosím o pravidelnou kontrolu telefonu, voláme pouze v nutných případech (např. při teplotě, nevolnosti či úrazu dítěte).
    Je nezbytné, abychom se Vám v těchto situacích dovolali.
  • Pokud budete potřebovat řešit něco přímo se mnou, zavolejte na tel. 725 396 271 , nebo napište e-mail a domluvíme si schůzku (zde se nic nemění).

Děkujeme.